Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава Land Rover

0 МКД

Се продава од: Dejan Mitkovski 16 септ. 00:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Defender
Се продава Land Rover регистриран цела година 2.0 1998г. дизел се работи само моторот му е прегреан.
Чена по договор.
Dejan Mitkovski
076247100
Leaflet
Кон почеток