Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Land Rover Discovery TD5 vo Top sostojba

Се продава од: Tode Sakaliev 13 фев. 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Discovery
Се продава Теренец(Land Rover Discovery 4x4) во ТОП состојба, комплетно сервисиран.

-Електрични Прозорци
-Клима
-Чекрек во должина од 30 метри со ДАЛЕЧИНСКИ управувач
-Дизалица(носивост до 3000кг)
-5 брзини
-Поднесување за Надолнина/Угорница
-Јастузи
-Додатни светла
-Сончев кров 2x
-4 goodrich теренски гуми;

Контакт телефон:071340082-Tode
Tode Sakaliev
0038971340082
Leaflet
Кон почеток