Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Land Rover Discovery td5 tdi 2.5

0 ЕУР

Се продава од: Feta 16 фев. 22:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Discovery
Discoveri td5 4x4 mnogo dobar xhip klima novi zimski gumi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации