Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LAND ROVER DISCOVERY TD5

6 500 ЕУР

Се продава од: 29 NOEMVRI 15 окт. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Discovery
Се продава Land Rover Discovery TD5 купен 2007 од Британска Амбасада

-Ел. прозорци
-Климатроник
-Алуминиумски бандажи со 4 нови гуми MUD TERRAIN
-Челични бандажи со 4 гуми ALL TERRAIN
-Чекрек (Витло) 3Т. со далечински управувач
-Боја: Металик зелена
-Километри: 217.000
-Регистрација до 28.05.2020
Број за контакт: 071/601-501
29 NOEMVRI
071/601-501
Leaflet
Кон почеток