Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Landrover Discovery TDV6 7 ulse

0 МКД

Се продава од: Mitrovica Вчера 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Discovery
Shitet gjipi Landrover Discovery 4x4 ne gjendje shum te mire. Eshte i posardhur nga jasht, dot thote i padoganuar.

Ka te gjitha opcionet e mundeshme dot thote full extra. 7 ulse. Qmimi i volitshem per blers serioz. Nese jeni te interesum vetem per qmim ju lutem kursejeni kohen time dhe tuajen. Ju mirepres!
Кон почеток