Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Landrover Freelander 2 2.2 TD4 HSE uvezeno ch

Се продава од: Landrover 09 мај 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV
Марка
Land Rover
Модел
Freelander
Landrover Freelander 2 2.2 TD4 HSE 2008 uvezeno od ch🇨🇭🇨🇭 so servisna kniska 190.000 km full oprema golema navigavia so tach novi gumi sega e napraven golem servis ,registriran cela godina so zelen karton ekstra cena za kes Tel 070233978

Landrover
070233978
Leaflet
Кон почеток