Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LAND ROVER FREELANDER

0 МКД

Се продава од: Stojanco 24 фев. 00:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Freelander
Se prodava land rover freelander dobro cuvan,servisiran redovno,garaziran od koga e kupen moze i zamena za pomalo vozilo so vasha doplata
Stojanco
071620000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации