Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

land rover freelander 2.2 D inter guma

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: inter guma 20 јан. 09:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Freelander
dzipot sega e uveze plateni site davacki novi gumi od oprema nema so nema edinstven vo mk kolata e max socuvana
inter guma
078244292
Leaflet
Кон почеток