Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Land Rover Freelander

11 000 ЕУР

Се продава од: Борче 16 окт. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Freelander
Freelander 2,2
150ks
30.11.2010 god
Борче
077 511 353
Leaflet
Кон почеток