Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Range Rover Evoque 150 ks 4x4 FACELIFT -16

45 000 ЕУР

52 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoStiel 11 јан. 15:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Kolata e nova kupena od salonot na Land Rover ,po naracka specialna boja ,registracija I zelen karton do 04.2017 ekstra cena .. mozno I na lizing
AutoStiel
070209533
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации