Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Range Rover Sport 3.6 Diesel

11 200 ЕУР

17 500 ЕУР

Се продава од: Afrim 27 окт. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Tel +41799000800

Afrim

Ndrrime nuk Bojna vetem Cash qmimi FIX
Кон почеток