Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Range Rover Sport 3.6 -2007 god

15 000 ЕУР

Се продава од: SERA 27 ноем. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Sport , 2007 godina V8 . servisiran , so novi gumi .
Odrzuvano na vreme .
Cena .15000€.
Radovis.
Leaflet
Кон почеток