Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Land Rover Range Rover Sport 2.7 HSE

0 МКД

Се продава од: Valon 21 мај 09:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Range Rover Sport HSE 2.7 2007 god -ABS -Alarm -Aluminiumski bandashi i zimski i letni so novi gumi-Klima -Tempomat -Sistem za stabilnost -Elektrika na prozori i retrovizori -Elektricno podesuvanje na sedista -Podesuvacki volan -ISOFIX kozni sedista -Senzori za parking napred i nazad -Prskalki na farovi -Satelitska navigacija -Harman Kardon ozvucuvanje so sharzer od 6 CD so glasovni komandi -ARM sistem -Maglenki -Ksenon svetla -Dvozonska klima -Pet modusa na vozenje 4x4 -Komandi na volan -Dva kluca -AUX.
Mozna zamena za pogolema kola so moja doplata .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации