Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Land Rover Range Rover Jeep

4 000 ЕУР

Се продава од: Daniel 12 дек. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Range Rover
Dzipot e vo odricna sostojba, 2.5 BMW motor.
Ima staveno 4 novi gumi (terenski), dzipot e registriran na BG tablici, ne e na jastuci
Mozi da se vidi i proba kade sakate
poveke informacii za dzipot i cenata contakt
Leaflet
Кон почеток