Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAPHY

60 000 ЕУР

Се продава од: E1 14 јан. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Range Rover
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAPHY SO 98.000km 2014GODINA,KUPEN VO MK,SERVISIRAN VO OVLASTEN SERVIS SO SITE DOKUMENTI,BICOLOR, OFF-ROAD PACKET,PANORAMA,360° CAMERA,NOVI GUMI,REGISTRIRAN,FULL OPREMA MOZE ZAMENA.
Кон почеток