Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Range Rover Vogue TDV8

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 15 септ. 00:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

Mlin za seker 390 ЕУР
Kazan za gotvenje 290 ЕУР
Stopanski objekt 382m2 Lozovo 0 МКД
Masina za keksi i cajni kolaci 6 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Модел
Range Rover
LAND ROVER RANGE ROVER VOUGE TDV8
Motor 3,6 Ltr. - 200 kW TD V8,
so full premium oprema
navigacija
kozni sedista
greenje na predni i zadni sedista
ventilacija i ladenje na predni sedista
greenje na volan
senzori za parking
kamera pozadi
TV/DVD
Ekran na dopir
Ekrani na predni sedista
Bluetooth
senzor za dozd
mienje na svetla
tempomat
i mnogu drugo
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Presa za hartija najlon i plastika 720 ЕУР
Komplet linija za proizvodstvo na biskviti so krem 69 000 ЕУР
Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste 0 МКД
Sekvencionalna vrata 290 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации