Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Се продава од: Qamil Вчера 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
RX 300
201ps - 3000cc
Qamil
 
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации