Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lincoln Town Car -99

19 500 ЕУР

Се продава од: sheno 14 дек. 02:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Advertiser
Година
1999
Менувач
Автоматски
Километража
170 000 - 179 999
Гориво
Бензин
Регистрација
Македонска
Боја
Бела
Локација
Липково, Куманово
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Lincoln
Модел
Town Car
Limousine Lincoln town car 4.6l benzin
Donesena od Svajcarija, pred 2 godini.
9 sedista.
170.000km.
Servisirana.
Registrirana.
: moze i zamena :
Tel: 070 690 690

Leaflet
Кон почеток