Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 08 апр. 05:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto 4 999 EUR
PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 134000 KM -08.MT Auto 3 500 EUR
SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE - 07.MT Auto 4 600 EUR
CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 150 KS KOZA 4X4 7 SED- 09.MT Auto 6 999 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Купе
Марка
MINI
Модел
Cooper D
MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM SO GARANCIJA ! ! !
- 121000 KM ! ! ! 2 KLUCEVI - FEJSLIFT
- 100% GARANCIJA ZA KM -

- START- STOP SISTEM ZA PALENJE
- 2 ORIGINALNI KLUCEVI I SERVISNA KNISKA
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- 6 BRZINI
- USB PRIKLUCOK
- CD MP3 FABRICKA MUZIKA
- ALU BANDAZI
- FABRICKO CD MP3 VW
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK OD MILANO ITALY ! ! !

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
___________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto 4 999 EUR
VW Golf 1.9 tdi 105ks 171.000km 2005 MT Auto 4 500 EUR
OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO KOZA 4X4 - 08.MT Auto 7 600 EUR
CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto 3 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации