Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mini Cooper 1.6S turbo 184ks 2010 nov uvoz

6 700 ЕУР

Се продава од: Mini Вчера 02:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
MINI
Модел
Cooper S
Mini Cooper Turbo S 1.6 194s-hp 2010 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Kolata e uvozena od svajcarska plateni site davacki,samo da se registrira .

-Amerikanski stil
-131.xxx orginal km
-Climatronik
-Tempomat
-Start/stop system
-graci na sedista
-DTC/distanc control
-Sport-S system
-Stop Go system
-servisiran so servisna kniska
-2 kluca fabricki orginal
-el na staklo
-bixenon
-night light ambient so 7kolori
-auspuh remus so izduv
-4 novi gumi so alumisnki bandasi Sport
-kozen enterier -SPECIAL
-nosi masina od Bmw
-Sport-SPIRALI
-nov akumlator so 2god garancija.

Samo za merakli

Br za kontakt —-076-494-884
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации