Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINI TOP - 04

0 ЕУР

Се продава од: kire 13 фев. 16:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
MINI
Модел
Cooper
se prodava ili zamenuva MINI 1.6 vo super sostojba mnogu malku vozeno so 114.000km so redovni servisi unikatno kolice.MOZE zamena za vlekac euro 3 so moja doplata .
SKANIA,VOLVO,MERCEDES
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации