Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mini Cooper 1.6 Diesel

7 600 ЕУР

Се продава од: Ciat 02 дек. 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
MINI
Модел
Cooper
Се продава Мини Куупер 2008 год

-1.6 Diesel
-Automatik
-Registrirano
-Zelen Karton
Кон почеток