Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINI Cooper

0 МКД

Се продава од: toni 27 окт. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
MINI
Модел
Cooper
Se prodava Mini Cooper 1.6 benzin so 116 ks. info 070211529
Leaflet
Кон почеток