Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINI COPER

3 999 ЕУР

Се продава од: Fuzi 28 ноем. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Купе
Марка
MINI
Модел
Cooper
Mini Coper 1.6i
God 2003 Reg do 03-2019
Servis komplet napraeno + Servisna Kniska
Moze zamena so moja dolplata za kes extra cena
072-666-687
Fuzi
Leaflet
Кон почеток