Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mini Cooper Cabrio

9 000 ЕУР

10 000 ЕУР

Се продава од: Sandra Денес 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
MINI
Модел
Cooper
Se prodava Mini Cooper Cabrio
2006g. 1.6 85kw 162900km
Kozen enterier so greaci na sedista i parking senzori.
Elektrika na retrovizori
Elektrika na zadni dzamovi i krov
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации