Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINI Cooper

3 240 ЕУР

3 900 ЕУР

Се продава од: Mirko 06 јан. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струга
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
MINI
Модел
Cooper
Mini cooper 1.6, prezacuvana , servisirana redovno , novi gumi . Bez nikakva mana. Bez zameni
Leaflet
Кон почеток