Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Се продава од: Ertan Вчера 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
MINI
Модел
Countryman
Se Prodava Mini Countryman SD 4X4
2012
2.0 diesel
181.000km
kolata e na top sostojba , moze da se proveri vo sekoe vreme
078237401
Leaflet
Кон почеток