Македонски | Shqip | English |

Mini Cooper one 1.6 -02

Се продава од: goran 27 јан. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: MINI
Модел: ONE
kolata e vo perfektna sostojba vredi da se pogledne za podetalni informacii javete se na tel 070 592 606
Нема посетени огласи
Кон почеток