Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 2 1.4tdci 2005

3 000 ЕУР

Се продава од: Marjan 11 окт. 16:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mazda
Модел
2
Mazdata e vo odlicna sostojba
Registrirana do 06.2021
Klima
Fabricko radio so komandi na volan
Potrosuvacka 4 l
Prostor okolu cenata na lice mesto
Leaflet
Кон почеток