Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 3 -07

4 700 ЕУР

Се продава од: Tони 07 јул. 08:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
3
Мазда 3, во солидна состојба, зачувана, неувезувана
1,4, вграден плин со атест
регистрирана до 12/2020
122000км
Leaflet
Кон почеток