Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAZDA 3 1.6

3 200 ЕУР

Се продава од: Gabriela Dodik 29 мај 20:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
3
SE PRODAVA MAZDA 3 1.6D KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
FULL OPREMA, KLIMATRONIK, KLUC KARTICKA RADIO CD, BORDKOMPJUTER,ABS.ESP,EL.NA PPROZORI,EL.NA VOLAN, CENTRALNO,IMA MNOGU OPREMA ITN... NAJMALA POTROSUVACKA OD 5 L NA 100km
Senzori za dozd, elektronika na retrozizori , elektronika na stakla napred - nazad
Fabricki ulaz za aux
Servo volan

Povekje informacii na brojot podole
078475858
Gabriela Dodik
078475858
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации