Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAZDA 3 1.6HDI 109KS

0 МКД

Се продава од: mazda3 09 мар. 14:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
3
--SO FUL OPREMA....

--4/5 VRATA.
--ABS,ESP.
--8X AIRBAG.
--EL,PROZORI.
--EL,RETROVIZORI I GREJACI,
--KLIMATRONIK ( ispravna ).
--KOMANDI NA VOLAN.
--BORD KOMJUTER.
--RADIO CD mazda mp3.
--2 ORIGINALNI KLUCA.
--CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI.
--SENZOR ZA DOZD I DOLGI SVETLA.
--HALOGENKI ZA MAGLA.
--4 NOVI GUME...m+s
--SERVISNA KNISKA.
--100% GARANCIJA ZA KILOMETRI.

>>>I USTE MNOGU DRUGA OPREMA<<<

--PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIA.

---------------GLANC NOVO VOZILO----------------
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации