Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 3 -06

3 500 ЕУР

Се продава од: miki 13 ноем. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.490 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Mazda
Модел
3
se prodava mazda 3 hdi 1.6 80Kw registriratana do 1.9.2020
Leaflet
Кон почеток