Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 3 2.2 CD Evolution

19 000 ЕУР

Се продава од: Blaga Avtarovska 21 дек. 09:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mazda
Модел
3
Највисоко ниво на опременост:
-Греачи на седишта;
-Start/Stop систем;
-Сензор за дожд;
-Сензор за осветлување;
-Затемнети задни стакла;
-Задна камера;
-Mazda Head Up Display;
-Визуелна информација;
-Систем за навигација;
-Cruise Control;
-Систем за сигурност,брзина на движење;
-Smart Key;
-HI FI System BOSE(дигитално појачало и 9 звучници);
-HMI копче за управување со системите;
-Предна решетка со црн бисер;
-Трепкачи во ретровизори;
-BI-Xsenon фарови;
-Xsenon магленки;
-7 TFT мултифунционален дисплеј;
-Bluetooth system;
-Кожен пакет;
-Хромирани внатрешни рачки;
-Вентрален дел со хромирани елементи;
Производство 2016год, купена 01.2017год.
Поминати 17.000км.
Прв сопственик, регистрирана 06.2020год. со зелен картон.
Blaga Avtarovska
+38976998049
Leaflet
Кон почеток