Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mazda 3 TDI

3 800 ЕУР

Се продава од: Тони 15 септ. 12:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
3
Колата е во одлична состојба.
Контакт на тел: 078/454-802 - Оливера
Вибер: 078/570-124 - Тони

Цената не е фиксна
Тони
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации