Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 3

4 500 ЕУР

Се продава од: Mazda 24 мар. 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
3
Kolata e vo odlicna sostojba,uvezena e od stranstvo ,registrirana do 2.2.2018 godina so zelen karton.Vredi da se vidi.
Leaflet
Кон почеток