Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAZDA 3

2 700 ЕУР

Се продава од: HAMZA 09 окт. 19:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
3
*1.6 benzin
*77 kw
*komanda na vollan
*CD-MP3
*viti 2005
*180,000 km
* 2700 euro
070/215/235
Leaflet
Кон почеток