Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 3 1.6 DI-06

3 400 ЕУР

Се продава од: mazda 14 фев. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
3
Продавам Mazda 3 со 1.6 DI дизел мотор, 80 КW (108 KS), поминати реални 186 600 км со нови зимски и додатен сет летни гуми. Редовно одржувана, гаражирана, во целосно исправна состојба.
Leaflet
Кон почеток