Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 323 -00

2 000 ЕУР

Се продава од: Mile 09 фев. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mazda
Модел
323
Kolata e vo odlicna sostojba se prodava hitno 076 712 914
Leaflet
Кон почеток