Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 323 dizel -01

2 300 ЕУР

Се продава од: Dule 21 ноем. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
323
Mazda 323F turbo dizel
Leaflet
Кон почеток