Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAZDA 5

Се продава од: Mazda 18 ноем. 03:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mazda
Модел
5
Kolata e donesena od germanija.servis napraveno novi gumi se funkcionira nanejze.kolata e so 7 sedista.registrirana e na mk.tablici
Leaflet
Кон почеток