Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 6 2.0 Dizel -03

2 650 ЕУР

Се продава од: Tome Galacticos Arsov 02 јан. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mazda
Модел
6
Се продава автомобил марка Mazda 6 2.0 дизел 2003 година
Направен голем сервис
Регистриран скоро цела година
Може да се проба и види во секое време
Tome Galacticos Arsov
075694712
Leaflet
Кон почеток