Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aleksandar

1 300 ЕУР

Се продава од: Kike Nikoloska 03 ноем. 12:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Караван
Марка
Mazda
Модел
6
Se prodava so defekt
Kike Nikoloska
070341991
Leaflet
Кон почеток