Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава MAZDA 6 2.0 89KW 121PS 2006

4 200 ЕУР

Се продава од: Игор 30 окт. 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mazda
Модел
6
Маздата е купена од прв газда неувезувана, јас сум втор. Пред 20 000км направен сервис - ребрест каиш, линиски, ролери, затегачи и водна пумпа. Редовно сервисирано со оригинал уље на мазда и сите филтри. Нов акумулатор под гаранција повеќе од 2 год(2 год и 5-6месеци). Има изминато 145 700 реални километри проверка каде сакате по ваша желба. регистрирана до 30.07 2021
Игор
075622881
Leaflet
Кон почеток