Македонски | Shqip | English |

Mazda 6 2.0d -03 registrirana do 12 15

Се продава од: mazda 07 апр. 07:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 100 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: 6
Se prodava Mazda 6 2.0d 121ks SE sport exclusive so pominati 189.000km vo odlicna sostojba zameneto ulje I filtri..od oprema ima:
Avtomatska klima-funkcionalna
Bord kompjuter
air bag x 10
radio so cd charger od 6 cd I bose ozvucuvanje so vufer fabricko
komandi na volan, kozen volan
tempomat
alu felni 16-ki
4 el.prozori
centralno zaklucuvanje
parking senzori fabricki
isofix sedista

Kolata e vo odlicna sostojba I sve e funkcionalno..cenata ne e fiksna....

Нема посетени огласи
Кон почеток