Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 626

1 500 ЕУР

Се продава од: Dragana 30 мар. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mazda
Модел
626
Se prodava Mazda 626, 2000 godina, registrirana do 17.03.2021. Kolata ima defekt so motorot inaku e vo dobra sostojba. Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cenata ne e fiksna.
Dragana
075235067
Leaflet
Кон почеток