Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mazda 626

1 800 ЕУР

Се продава од: Dragana 30 мар. 21:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mazda
Модел
626
Se prodava mazda 626 2000 god registrirana cela godina so super sostojba so mali sitni karoseriski zabeleski
Dragana
075235067
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации