Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mazda 626

1 300 ЕУР

Се продава од: Koce Вчера 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mazda
Модел
626
Во одлична состојба спремна за тахи, регистрирана до Јули 2019 со зелен картон со фул опрема. Тел број за контакт 071308789 Коце
Leaflet
Кон почеток