Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAZDA CX-7 2.2

Оглас од претпријатие Се продава од: ML Auto 25 дек. 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mazda
Модел
CX-7
SE PRODAVA MZDA CX-7 2.2 175KS 2009G
registrirana do 13.4.2020g +zelen karton
napraven kompleten servis site filtri maslo tehnicki e ok
so ful oprema
ML Auto
078202431
Leaflet

ML Auto

2 Огласи во продавницата
OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO 3 330 ЕУР
Кон почеток