Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAZDA CX-7

Се продава од: СТАР МОТОРС 29 ноем. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mazda
Модел
CX-7
СЕ ПРОДАВА CX-7.
-2008 ГОДИНА, СО ПОМИНАТИ 75.000КМ.
-БЕНЗИН СО ВГРАДЕН ПЛИНСКИ УРЕД
СТАР МОТОРС
076/33 66 55
Leaflet
Кон почеток